فروش

شرایط حمل و تحویل کالا

فروشگاه اینترنتی گروه بین المللی آریاسان با ایجاد فضایی آسان و دسترسی ساده به انواع محصولات مختلف سعی نموده است فرایند خرید را به بهترین شکل ممکن برای شما فراهم نماید. اما در کنار این موضوع، با طراحی شیوه های توضیع سفارشات ، تلاش می نماید کلیه ی کالاهای خریداری شده شما مشتریان در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تحویل دهد.

تضمین اصالت کالا

اگر از فروشگاه ها یا مراکز خرید و صنفی سطح شهر در سراسر ایران خرید کرده باشید متوجه برخی معایب در حین خرید یا پس از آن خواهید شد. از جمله این معایب  عبارتند از : « تقلبی بودن کالا » ، « نامعتبر بودن گارانتی کالا » ، « مغایرت ادعای  فروشنده در مورد سازنده کالا یا برند خریداری شده، با آنچه مد نظر شما بوده است » و … !!!؟؟؟

مطابقت کامل محصول با سایت

مطابقت کامل محصول با سایت صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است .

تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند .

تضمین قیمت و کیفیت

کالاهای یکسان: کالاها باید از نظر رنگ، مدل، تاریخ مصرف (درصورت وجود)، محتویات بسته بندی کاملا یکسان باشند.

اصل بودن کالاها : تمامی کالاهای کالایاب اصل بوده و از تامین کنندگان معتبر تهیه می‌شوند. تنها کالاهایی شامل تضمین بهترین قیمت می‌شوند که از اصالت آن‌ها اطمینان حاصل شود.

عمده فروش

خرده فروش

فروش به همکار و نمایندگی ها